Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A.


Monachium EXPO REAL

Monachium EXPO REAL

Już po raz drugi, projekt Kraków Nowa Huta Przyszłości promuje się na największych targach inwestycyjnych branży nieruchomości komercyjnych w Europie EXPO Real. W stolicy Bawarii, Monachium spotykają się m.in. deweloperzy, kierownicy projektów, pośrednicy nieruchomości, architekci i planiści, aby poszukiwać nowych miejsc pod inwestycje.
Kolejna działka dla Strefy Aktywności Gospodarczej w Nowej Hucie

Kolejna działka dla Strefy Aktywności Gospodarczej w Nowej Hucie

Coraz bliżej do pierwszych prac przy utworzeniu Strefy Aktywności Gospodarczej w Nowej Hucie. Na wniosek Prezydenta Jacka Majchrowskiego Rada Miasta Krakowa przyjęła uchwałę w sprawie wniesienia wkładu niepieniężnego (aportu) do Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A. w postaci prawa użytkowania wieczystego działki położonej przy ulicy Cementowej w Nowej Hucie. Przekazywany teren ma powierzchnię 6,77 ha. i jest niezbędny do rozpoczęcia prac związanych z budową infrastruktury Strefy Aktywności Gospodarczej.
Razem dla Strefy Aktywności Gospodarczej w Nowej Hucie.

Razem dla Strefy Aktywności Gospodarczej w Nowej Hucie.

7 lipca 2017 roku Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A. oraz Małopolskie Stowarzyszenie Kupców i Przedsiębiorców podpisały porozumienie o współpracy, której celem jest wzajemne wsparcie podejmowanych działań na rzecz rozwoju gospodarczego i społecznego wschodniej części Krakowa – Nowej Huty.
Wolne tereny. Pomysł i współpraca.

Wolne tereny. Pomysł i współpraca.

W Katowicach zakończył się IX Europejski Kongres Gospodarczy. Był rekordowy pod wieloma względami – wzięło w nim udział ponad 9 tysięcy gości z Polski i z zagranicy, a 700 prelegentów przeprowadziło blisko 12 tysięcy godzin merytorycznych dyskusji. Europejski Kongres Gospodarczy został uznany za jedną z najbardziej reprezentatywnych dyskusji o przyszłości Europy. Jednym z ekspertów występującym w Katowicach był dr Artur Paszko, Prezes Zarządu Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A. Wziął on udział w panelu „Wolne tereny. Pomysł i Współpraca”
Jaka przyszłość Przylasku Rusieckiego?

Jaka przyszłość Przylasku Rusieckiego?

Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A. podjęła rozmowy w sprawie współpracy pomiędzy Spółką a Polskim Związkiem Wędkarskim Okręg Kraków, celem realizacji założeń Planu rozwoju zbiorników wodnych Przylasek Rusiecki.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »