Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A.


Przylasek Rusiecki – nowy początek

Przylasek Rusiecki – nowy początek

Już w tym roku rozpoczną się inwestycje na terenie Przylasku Rusieckiego. Na początek zrealizowane zostaną 3 zadania o łącznej wartości blisko 31 milionów złotych. 5 grudnia 2017 roku Zarząd Województwa Małopolskiego zdecydował o ich dofinansowaniu ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Jest wśród nich projekt Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A. mający na celu kompleksowe zagospodarowanie otoczenia zbiornika nr 1. Oznacza to, że najpóźniej za 3 lata powstanie pierwszy, ważny element Centrum Rekreacji i Wypoczynku „Przylasek Rusiecki”, a Małe Krakowskie Mazury zyskają wreszcie profesjonalną infrastrukturę turystyczno-rekreacyjną.
Nowa Huta Przyszłości w Chinach

Nowa Huta Przyszłości w Chinach

Przedstawiciele Kraków Nowa Huta Przyszłości SA uczestniczyli w 9. targach COFAIR w Pekinie (China Overseas Investment Fair), prezentując możliwości inwestycyjne oraz promując potencjał gospodarczy Województwa Małopolskiego. COFAIR to jedna z dwóch najważniejszych w Chinach imprez targowych o tematyce inwestycyjnej. Targi odwiedzane były głównie przez przedstawicieli małych i średnich chińskich przedsiębiorstw różnych branż, poszukujących partnerów biznesowych w Europie. Wyjazd odbywał się w ramach projektu „Power up your business in Małopolska”.
Monachium EXPO REAL

Monachium EXPO REAL

Już po raz drugi, projekt Kraków Nowa Huta Przyszłości promuje się na największych targach inwestycyjnych branży nieruchomości komercyjnych w Europie EXPO Real. W stolicy Bawarii, Monachium spotykają się m.in. deweloperzy, kierownicy projektów, pośrednicy nieruchomości, architekci i planiści, aby poszukiwać nowych miejsc pod inwestycje.
Kolejna działka dla Strefy Aktywności Gospodarczej w Nowej Hucie

Kolejna działka dla Strefy Aktywności Gospodarczej w Nowej Hucie

Coraz bliżej do pierwszych prac przy utworzeniu Strefy Aktywności Gospodarczej w Nowej Hucie. Na wniosek Prezydenta Jacka Majchrowskiego Rada Miasta Krakowa przyjęła uchwałę w sprawie wniesienia wkładu niepieniężnego (aportu) do Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A. w postaci prawa użytkowania wieczystego działki położonej przy ulicy Cementowej w Nowej Hucie. Przekazywany teren ma powierzchnię 6,77 ha. i jest niezbędny do rozpoczęcia prac związanych z budową infrastruktury Strefy Aktywności Gospodarczej.
Razem dla Strefy Aktywności Gospodarczej w Nowej Hucie.

Razem dla Strefy Aktywności Gospodarczej w Nowej Hucie.

7 lipca 2017 roku Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A. oraz Małopolskie Stowarzyszenie Kupców i Przedsiębiorców podpisały porozumienie o współpracy, której celem jest wzajemne wsparcie podejmowanych działań na rzecz rozwoju gospodarczego i społecznego wschodniej części Krakowa – Nowej Huty.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 »