Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A.


Współpraca na rzecz projektu „Kraków - Nowa Huta Przyszłości”

Współpraca na rzecz projektu „Kraków - Nowa Huta Przyszłości”

Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A. podpisała porozumienie z ArcelorMittal Poland S.A. oraz Agencją Rozwoju Gospodarczego Kraków-Wschód Sp. z o.o.

W dniu 31 października 2016 r. Biuro Spółki Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A. będzie nieczynne.

Szanowni Państwo, Informujemy, że w dniu 31 października 2016 r. biuro Spółki będzie zamknięte. Przepraszamy za utrudnienia.
„Kraków – Nowa Huta Przyszłości” na targach EXPO REAL 2016 w Monachium

„Kraków – Nowa Huta Przyszłości” na targach EXPO REAL 2016 w Monachium

EXPO REAL to międzynarodowe targi inwestycyjne o tematyce nieruchomościowej, których dziewiętnasta edycja odbyła się w dniach 4-6 października 2016 roku w Monachium. Wydarzenie to cieszy się opinią jednych z najważniejszych targów dedykowanych oferentom terenów inwestycyjnych. Profesjonalny dobór odbiorców wydarzeń targowych oraz nastawienie na ekonomiczne i marketingowe elementy procesu inwestycyjnego to najmocniejsze strony tego przedsięwzięcia.
Cykl bezpłatnych szkoleń „Przedsiębiorstwo z klimatem”

Cykl bezpłatnych szkoleń „Przedsiębiorstwo z klimatem”

Miło nam Państwa poinformować, że Fundacja MSP oraz Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A. zapraszają przedsiębiorców sektora MŚP i ich pracowników na bezpłatne szkolenia „Przedsiębiorstwo z klimatem”, które od sierpnia do listopada br. odbędą się w wielu miastach całej Polski. Szkolenie w Krakowie odbędzie się w w dniu 14 października br. w siedzibie Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości, przy ul. Św. Anny 9, 31-08 Kraków Wszystkie informacje o szkoleniach znajdują się na stronie: http://www.fund.org.pl/redir,index?wiecej=4878&wiecej_news=1 oraz http://autobusenergetyczny.pl/?page_id=130
Informacja o zmianie adresu Spółki

Informacja o zmianie adresu Spółki

Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, iż z dniem 15 lipca 2016 roku Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A. zmieniła adres prowadzenia działalności, a co za tym idzie adres korespondencyjny z 31-752 Kraków, ul. Ujastek 1, na 31-902 Kraków, Osiedle Willowe 30. Serdecznie prosimy od tej pory wszelką korespondencję kierować na nowy adres Spółki.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »