Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A.


„Kraków – Nowa Huta Przyszłości” na targach EXPO REAL 2016 w Monachium

„Kraków – Nowa Huta Przyszłości” na targach EXPO REAL 2016 w Monachium

EXPO REAL to międzynarodowe targi inwestycyjne o tematyce nieruchomościowej, których dziewiętnasta edycja odbyła się w dniach 4-6 października 2016 roku w Monachium. Wydarzenie to cieszy się opinią jednych z najważniejszych targów dedykowanych oferentom terenów inwestycyjnych. Profesjonalny dobór odbiorców wydarzeń targowych oraz nastawienie na ekonomiczne i marketingowe elementy procesu inwestycyjnego to najmocniejsze strony tego przedsięwzięcia.
Cykl bezpłatnych szkoleń „Przedsiębiorstwo z klimatem”

Cykl bezpłatnych szkoleń „Przedsiębiorstwo z klimatem”

Miło nam Państwa poinformować, że Fundacja MSP oraz Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A. zapraszają przedsiębiorców sektora MŚP i ich pracowników na bezpłatne szkolenia „Przedsiębiorstwo z klimatem”, które od sierpnia do listopada br. odbędą się w wielu miastach całej Polski. Szkolenie w Krakowie odbędzie się w w dniu 14 października br. w siedzibie Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości, przy ul. Św. Anny 9, 31-08 Kraków Wszystkie informacje o szkoleniach znajdują się na stronie: http://www.fund.org.pl/redir,index?wiecej=4878&wiecej_news=1 oraz http://autobusenergetyczny.pl/?page_id=130
Informacja o zmianie adresu Spółki

Informacja o zmianie adresu Spółki

Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, iż z dniem 15 lipca 2016 roku Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A. zmieniła adres prowadzenia działalności, a co za tym idzie adres korespondencyjny z 31-752 Kraków, ul. Ujastek 1, na 31-902 Kraków, Osiedle Willowe 30. Serdecznie prosimy od tej pory wszelką korespondencję kierować na nowy adres Spółki.
Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A. uzyskała dofinansowanie projektu „Power up your Business in Małopolska”

Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A. uzyskała dofinansowanie projektu „Power up your Business in Małopolska”

Miło nam poinformować, iż projekt „Power up your Business in Małopolska”, uchwałą Zarządu Województwa Małopolskiego nr 959/16 z dnia 28 czerwca 2016 roku, uzyskał dofinansowanie ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Całkowita wartość projektu to blisko 9 mln zł, a kwota dofinansowania to ponad 7,5 mln zł (konkurs nr RPMP.03.03.01-IP.01-12-020/15, Poddziałanie 3.3.1 Promocja gospodarcza Małopolski).
Razem dla Nowej Huty.
Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A. oraz Laboratorium Inteligentnego Miasta i Innowacyjnej Gospodarki S.A. jednoczą siły.

Razem dla Nowej Huty. Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A. oraz Laboratorium Inteligentnego Miasta i Innowacyjnej Gospodarki S.A. jednoczą siły.

Nowa Huta, największa dzielnica Krakowa, potrzebuje i zasługuje na przestrzeń dla projektów inwestycyjnych, w tym przedsięwzięć w zakresie innowacyjnej gospodarki i nowoczesnego miasta. Podstawą do stworzenia takiego obszaru będą nieruchomości i wzajemna współpraca spółek Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A. oraz Laboratorium Inteligentnego Miasta i Innowacyjnej Gospodarki S.A.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 »