Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A.


Młodzi biegacze świętowali 70-lecie Nowej Huty z Nową Hutą Przyszłości

Młodzi biegacze świętowali 70-lecie Nowej Huty z Nową Hutą Przyszłości

W sobotę, 5 października, na Stadionie Miejskim Hutnik Kraków odbyły się zawody biegowe pn. „Biegowy deser z Nową Hutą Przyszłości”. Dzieci i młodzież, która wzięła udział w wydarzeniu została uhonorowana medalami pamiątkowymi oraz poczęstowana urodzinowym tortem.
VI edycja Budżetu Obywatelskiego w Krakowie

VI edycja Budżetu Obywatelskiego w Krakowie

Tegoroczne głosowanie w ramach już VI edycji budżetu obywatelskiego rozpoczęło się 28 września, potrwa do 7 października br. i jest wyjątkowe po wieloma względami. W tym roku głosować może każdy mieszkaniec Krakowa bez względu na wiek. A wyboru na łącznie 6 ulubionych projektów należy dokonać spośród aż 118 projektów ogólnomiejskich i 439 projektów dzielnicowych poddanych pod głosowanie.
BIEGOWY DESER Z NOWĄ HUTĄ PRZYSZŁOŚCI z okazji 70-lecia Nowej Huty

BIEGOWY DESER Z NOWĄ HUTĄ PRZYSZŁOŚCI z okazji 70-lecia Nowej Huty

W sobotę, 5 października 2019 roku, na Stadionie Miejskim Hutnik Kraków odbędą się zawody biegowe dla dzieci i młodzieży pn. „Biegowy deser z Nową Hutą Przyszłości”. W nawiązaniu do tytułowego deseru dla małych zawodników przewidziano słodki poczęstunek i napoje, a dla zwycięzców – atrakcyjne nagrody.
Podpisanie umowy o dofinansowanie projektu

Podpisanie umowy o dofinansowanie projektu "Krakow Metropolitan Area for Business"

24 lipca Prezes Zarządu Kraków Nowa Huta Przyszłości Artur Paszko odebrał z rąk Dyrektora Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości Rafała Soleckiego umowę o dofinansowanie projektu pn.: „Krakow Metropolitan Area for Business” (KMA4Business). Projekt, którego realizacja rozpoczęła się w lutym tego roku, dofinansowany jest w ramach podziałania 3.3.1 „Promocja gospodarcza Małopolski” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.
Jakość gleb w obszarze projektu „Kraków – Nowa Huta Przyszłości”

Jakość gleb w obszarze projektu „Kraków – Nowa Huta Przyszłości”

W związku z pojawiającymi się w przestrzeni publicznej wypowiedziami oraz niektórymi artykułami prasowymi, w których – na kanwie toczonej w Radzie Miasta Krakowa dyskusji nad jej uchwałą w sprawie podjęcia działań kontrolnych dotyczących stanu środowiska w Nowej Hucie – znalazły się nieprawdziwe informacje dotyczące domniemanych ryzyk środowiskowych na obszarze projektu Kraków – Nowa Huta Przyszłości, informujemy:

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »