Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A.


BIEGOWY DESER Z NOWĄ HUTĄ PRZYSZŁOŚCI z okazji 70-lecia Nowej Huty

BIEGOWY DESER Z NOWĄ HUTĄ PRZYSZŁOŚCI z okazji 70-lecia Nowej Huty

W sobotę, 5 października 2019 roku, na Stadionie Miejskim Hutnik Kraków odbędą się zawody biegowe dla dzieci i młodzieży pn. „Biegowy deser z Nową Hutą Przyszłości”. W nawiązaniu do tytułowego deseru dla małych zawodników przewidziano słodki poczęstunek i napoje, a dla zwycięzców – atrakcyjne nagrody.
Podpisanie umowy o dofinansowanie projektu

Podpisanie umowy o dofinansowanie projektu "Krakow Metropolitan Area for Business"

24 lipca Prezes Zarządu Kraków Nowa Huta Przyszłości Artur Paszko odebrał z rąk Dyrektora Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości Rafała Soleckiego umowę o dofinansowanie projektu pn.: „Krakow Metropolitan Area for Business” (KMA4Business). Projekt, którego realizacja rozpoczęła się w lutym tego roku, dofinansowany jest w ramach podziałania 3.3.1 „Promocja gospodarcza Małopolski” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Krakow Metropolitan Area for Business (KMA4Business)

Krakow Metropolitan Area for Business (KMA4Business)
Jakość gleb w obszarze projektu „Kraków – Nowa Huta Przyszłości”

Jakość gleb w obszarze projektu „Kraków – Nowa Huta Przyszłości”

W związku z pojawiającymi się w przestrzeni publicznej wypowiedziami oraz niektórymi artykułami prasowymi, w których – na kanwie toczonej w Radzie Miasta Krakowa dyskusji nad jej uchwałą w sprawie podjęcia działań kontrolnych dotyczących stanu środowiska w Nowej Hucie – znalazły się nieprawdziwe informacje dotyczące domniemanych ryzyk środowiskowych na obszarze projektu Kraków – Nowa Huta Przyszłości, informujemy:
„Kąpielisko” w Przylasku Rusieckim

„Kąpielisko” w Przylasku Rusieckim

10 lipca 2019 roku Rada Miasta Krakowa podjęła uchwałę Nr XXI/417/19 w sprawie Wyrażenia zgody na utworzenie miejsca okazjonalnie wykorzystywanego do kąpieli oraz określenia sezonu kąpielowego. Dotyczy ona zbiornika wodnego nr 1 w Przylasku Rusieckim i dopuszcza możliwość kąpieli na wyznaczonym jego fragmencie przez cały miesiąc sierpień bieżącego roku.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »