Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A.


Doing business in Małopolska

Doing business in Małopolska

„Doing business in Małopolska” – to raport wydany staraniem Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A. w związku z prowadzonymi działaniami promocyjnymi na arenie międzynarodowej.
MIPIM Asia Property Leaders Summit

MIPIM Asia Property Leaders Summit

W dniach 27-28 listopada 2018 roku przedstawiciele Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A. uczestniczyli w MIPIM Asia Property Leaders Summit w Hongkongu.
Kraków i Dubaj coraz bliżej!

Kraków i Dubaj coraz bliżej!

10 listopada 2018 roku w Urzędzie Miasta Krakowa odbyło się kolejne już spotkanie zacieśniające współpracę Krakowa z przedstawicielami firm i instytucji biznesowych ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich.
Sadzimy drzewa dzięki BO Małopolska

Sadzimy drzewa dzięki BO Małopolska

Do końca roku w Krakowie zostanie zasadzonych w sumie 3 tysiące młodych drzew. To efekt akcji „Robimy tlen – drzewa dla Krakowa”, która znalazła się wśród zwycięskich zadań 2. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Tym razem o nowe drzewa wzbogaciły się krakowskie Branice.
100 dębów na 100-lecie niepodległości

100 dębów na 100-lecie niepodległości

W sobotę 27 października 2018 roku, przy ul. Zaporębie na granicy krakowskich Branic i Przylasku Rusieckiego, w sąsiedztwie dwóch zadań realizowanych przez Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A. – Centrum Wielkoskalowych Plenerowych Wydarzeń Kulturalnych „Błonia 2.0” oraz Centrum Rekreacji i Wypoczynku „Przylasek Rusiecki” - odbyła się uroczystość sadzenia 100 szlachetnych dębów z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości i wyzwolenia Krakowa spod władzy zaborczej.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »