Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A.


Strefa Aktywności Gospodarczej w Nowej Hucie

Strefa Aktywności Gospodarczej w Nowej Hucie

To będzie największa tego typu inwestycja najbliższych lat w Małopolsce i najważniejsza dla wschodniej części Krakowa. Jeden z unikatowych projektów rewitalizacji terenów poprzemysłowych w Europie wchodzi w fazę realizacji. Zarząd Województwa Małopolskiego podjął właśnie uchwałę o dofinansowaniu kluczowego zadania projektu „Kraków - Nowa Huta Przyszłości” w wysokości niemalże 59 mln zł. W Nowej Hucie powstanie Strefa Aktywności Gospodarczej – 40 hektarów kompleksowo przygotowanych terenów inwestycyjnych. Swoje nowe przedsięwzięcia ulokuje tam kilkudziesięciu przedsiębiorców.
Nowa Huta Przyszłości po raz pierwszy na Mobile World Congress

Nowa Huta Przyszłości po raz pierwszy na Mobile World Congress

Projekt "Kraków - Nowa Huta Przyszłości" jest wszędzie tam, gdzie spotykają się nowoczesne technologie z całego świata. Tym razem przedstawiciele spółki przedstawiali projekt na Mobile World Congress w Barcelonie, nazywanej Światową Stolicą Innowacji. To największe na świecie targi branży technologii mobilnych na której spotykają się prezesi i dyrektorzy największych firm z sektora, producenci sprzętu i dostawcy z całego świata.
Przylasek Rusiecki – nowy początek

Przylasek Rusiecki – nowy początek

Już w tym roku rozpoczną się inwestycje na terenie Przylasku Rusieckiego. Na początek zrealizowane zostaną 3 zadania o łącznej wartości blisko 31 milionów złotych. 5 grudnia 2017 roku Zarząd Województwa Małopolskiego zdecydował o ich dofinansowaniu ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Jest wśród nich projekt Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A. mający na celu kompleksowe zagospodarowanie otoczenia zbiornika nr 1. Oznacza to, że najpóźniej za 3 lata powstanie pierwszy, ważny element Centrum Rekreacji i Wypoczynku „Przylasek Rusiecki”, a Małe Krakowskie Mazury zyskają wreszcie profesjonalną infrastrukturę turystyczno-rekreacyjną.
Nowa Huta Przyszłości w Chinach

Nowa Huta Przyszłości w Chinach

Przedstawiciele Kraków Nowa Huta Przyszłości SA uczestniczyli w 9. targach COFAIR w Pekinie (China Overseas Investment Fair), prezentując możliwości inwestycyjne oraz promując potencjał gospodarczy Województwa Małopolskiego. COFAIR to jedna z dwóch najważniejszych w Chinach imprez targowych o tematyce inwestycyjnej. Targi odwiedzane były głównie przez przedstawicieli małych i średnich chińskich przedsiębiorstw różnych branż, poszukujących partnerów biznesowych w Europie. Wyjazd odbywał się w ramach projektu „Power up your business in Małopolska”.
Monachium EXPO REAL

Monachium EXPO REAL

Już po raz drugi, projekt Kraków Nowa Huta Przyszłości promuje się na największych targach inwestycyjnych branży nieruchomości komercyjnych w Europie EXPO Real. W stolicy Bawarii, Monachium spotykają się m.in. deweloperzy, kierownicy projektów, pośrednicy nieruchomości, architekci i planiści, aby poszukiwać nowych miejsc pod inwestycje.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »