Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A.


Strefa Aktywności Gospodarczej 
„Nowa Huta Przyszłości” z unijnym dofinansowaniem

Strefa Aktywności Gospodarczej „Nowa Huta Przyszłości” z unijnym dofinansowaniem

18 października 2018 roku została podpisana umowa gwarantująca przyznanie unijnej dotacji w wysokości 59 milionów złotych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 na budowę Strefy Aktywności Gospodarczej – Nowa Huta Przyszłości. Umowę w imieniu Województwa Małopolskiego podpisali pan Jacek Krupa – Marszałek Województwa Małopolskiego oraz pan Grzegorz Lipiec – Członek Zarządu Województwa Małopolskiego, a ze strony Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A. pan Artur Paszko – Prezes Zarządu Spółki. W uroczystości wziął udział także Prezydent Miasta Krakowa prof. Jacek Majchrowski.
Nowa Huta Przyszłości na Targach EXPO REAL w Monachium

Nowa Huta Przyszłości na Targach EXPO REAL w Monachium

W dniach 8-10 października 2018 roku Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A. kolejny raz wzięła udział w międzynarodowych targach branży nieruchomości EXPO REAL w Monachium. W stolicy Bawarii, jak co roku, spotkali się m.in. inwestorzy, deweloperzy, pośrednicy w obrocie nieruchomościami, architekci, przedstawiciele samorządów, specjaliści branży prop-tech - aby rozmawiać o inwestycjach, rozwoju rynku nieruchomości i wyszukiwać nowe miejsca pod inwestycje.
Bal Seniora 2018

Bal Seniora 2018

Projekt „Kraków – Nowa Huta Przyszłości” promujemy nie tylko podczas ważnych wydarzeń biznesowych w kraju i za granicą. Z informacją na jego temat staramy się docierać także do innych odbiorców, przy okazji ważnych dla nich wydarzeń. Jednym z nich był ostatnio Bal Seniora, zorganizowany 28 września w Hali 100-lecia KS Cracovia. Wzięło w nim udział ponad 700 mieszkańców Krakowa.
Co czyni miasta i regiony atrakcyjnymi dla inwestorów?

Co czyni miasta i regiony atrakcyjnymi dla inwestorów?

„Modern Business and R&D Services in Krakow and Małopolska”, „ICT sector in Krakow and Małopolska”, „Real Estate Market in Krakow and Małopolska”, „Labor Market and Human Resources in Krakow and Małopolska” - to cztery raporty wydane staraniem Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A. w związku z prowadzonymi przez nią działaniami promocyjnymi na arenie międzynarodowej.
Układ drogowy „Kraków – Nowa Huta Przyszłości”

Układ drogowy „Kraków – Nowa Huta Przyszłości”

Zakończyły się, zainicjowane przez Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A., prace zmierzające do uzgodnienia inwestycji drogowych w obszarze projektu strategicznego „Kraków – Nowa Huta Przyszłości”. W ich wyniku Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie złoży odpowiednie wnioski o ujęcie poszczególnych zadań w budżecie Gminy Miejskiej Kraków na rok 2019, a także w Wieloletniej Prognozie Finansowej - Wieloletniego Planu Inwestycyjnego Miasta Krakowa.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »