Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A.


Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A. na VI Kongresie Urbanistyki Polskiej

Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A. na VI Kongresie Urbanistyki Polskiej

W dniach 20-22 czerwca 2018 roku w Gdyni obradował, zorganizowany przez Towarzystwo Urbanistów Polskich, VI Kongres Urbanistyki Polskiej. Jego tematem przewodnim było Jutro miasta. Jednym z elementów tego wyjątkowego wydarzenia była, prezentowana na skwerze przy Teatrze Muzycznym, wystawa pt. Wielkie projekty urbanistyczne w Polsce w XXI wieku . W jej ramach eksponowany był również projekt Kraków – Nowa Huta Przyszłości.
Strefa Aktywności Gospodarczej na Targach Real Connect 2018

Strefa Aktywności Gospodarczej na Targach Real Connect 2018

W Warszawie zakończyły się międzynarodowe targi rynku nieruchomości i inwestycji REAL Connect 2018. To druga edycja tej imprezy, w której wzięła udział Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A.Targi zgromadziły inwestorów, deweloperów, firmy zarządzające projektami, miasta i samorządy dysponujące terenami inwestycyjnymi, jak również firmy świadczące usługi biznesowe oraz instytucje finansowe. Głównym celem targów jest przekonanie zagranicznych inwestorów, że najlepszym kierunkiem dla biznesu i współpracy jest właśnie Polska.
Czas na Małe Mazury

Czas na Małe Mazury

To będą "Małe Mazury" dla mieszkańców i turystów odwiedzających Kraków i Małopolskę. W nowohuckim Przylasku Rusieckim powstanie nowoczesne miejsce wypoczynku z kąpieliskiem, piaszczystą plażą, ścieżkami rowerowymi, udogodnieniami dla rodzin z dziećmi i seniorów. 23 marca, podpisano umowę gwarantującą przyznanie unijnej dotacji z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 - 2020.
Nowa Huta Przyszłości - kierunek inwestycje

Nowa Huta Przyszłości - kierunek inwestycje

Na cztery dni francuskie Cannes staje się stolicą nieruchomości i inwestycji. Rozpoczęły się właśnie największe w Europie Targi Inwestycji i Nieruchomości MIPM 2018. W ra­mach pro­jek­tu „Power up your Bu­si­ness in Ma­ło­pol­ska” Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A. pre­zen­tu­je tam ofer­tę in­we­sty­cyj­ną Małopolski.
Strefa Aktywności Gospodarczej w Nowej Hucie

Strefa Aktywności Gospodarczej w Nowej Hucie

To będzie największa tego typu inwestycja najbliższych lat w Małopolsce i najważniejsza dla wschodniej części Krakowa. Jeden z unikatowych projektów rewitalizacji terenów poprzemysłowych w Europie wchodzi w fazę realizacji. Zarząd Województwa Małopolskiego podjął właśnie uchwałę o dofinansowaniu kluczowego zadania projektu „Kraków - Nowa Huta Przyszłości” w wysokości niemalże 59 mln zł. W Nowej Hucie powstanie Strefa Aktywności Gospodarczej – 40 hektarów kompleksowo przygotowanych terenów inwestycyjnych. Swoje nowe przedsięwzięcia ulokuje tam kilkudziesięciu przedsiębiorców.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »