Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A.


Strefa Aktywności Gospodarczej na Targach Real Connect 2018

Strefa Aktywności Gospodarczej na Targach Real Connect 2018

W Warszawie zakończyły się międzynarodowe targi rynku nieruchomości i inwestycji REAL Connect 2018. To druga edycja tej imprezy, w której wzięła udział Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A.Targi zgromadziły inwestorów, deweloperów, firmy zarządzające projektami, miasta i samorządy dysponujące terenami inwestycyjnymi, jak również firmy świadczące usługi biznesowe oraz instytucje finansowe. Głównym celem targów jest przekonanie zagranicznych inwestorów, że najlepszym kierunkiem dla biznesu i współpracy jest właśnie Polska.
Czas na Małe Mazury

Czas na Małe Mazury

To będą "Małe Mazury" dla mieszkańców i turystów odwiedzających Kraków i Małopolskę. W nowohuckim Przylasku Rusieckim powstanie nowoczesne miejsce wypoczynku z kąpieliskiem, piaszczystą plażą, ścieżkami rowerowymi, udogodnieniami dla rodzin z dziećmi i seniorów. 23 marca, podpisano umowę gwarantującą przyznanie unijnej dotacji z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 - 2020.
Nowa Huta Przyszłości - kierunek inwestycje

Nowa Huta Przyszłości - kierunek inwestycje

Na cztery dni francuskie Cannes staje się stolicą nieruchomości i inwestycji. Rozpoczęły się właśnie największe w Europie Targi Inwestycji i Nieruchomości MIPM 2018. W ra­mach pro­jek­tu „Power up your Bu­si­ness in Ma­ło­pol­ska” Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A. pre­zen­tu­je tam ofer­tę in­we­sty­cyj­ną Małopolski.
Strefa Aktywności Gospodarczej w Nowej Hucie

Strefa Aktywności Gospodarczej w Nowej Hucie

To będzie największa tego typu inwestycja najbliższych lat w Małopolsce i najważniejsza dla wschodniej części Krakowa. Jeden z unikatowych projektów rewitalizacji terenów poprzemysłowych w Europie wchodzi w fazę realizacji. Zarząd Województwa Małopolskiego podjął właśnie uchwałę o dofinansowaniu kluczowego zadania projektu „Kraków - Nowa Huta Przyszłości” w wysokości niemalże 59 mln zł. W Nowej Hucie powstanie Strefa Aktywności Gospodarczej – 40 hektarów kompleksowo przygotowanych terenów inwestycyjnych. Swoje nowe przedsięwzięcia ulokuje tam kilkudziesięciu przedsiębiorców.
Nowa Huta Przyszłości po raz pierwszy na Mobile World Congress

Nowa Huta Przyszłości po raz pierwszy na Mobile World Congress

Projekt "Kraków - Nowa Huta Przyszłości" jest wszędzie tam, gdzie spotykają się nowoczesne technologie z całego świata. Tym razem przedstawiciele spółki przedstawiali projekt na Mobile World Congress w Barcelonie, nazywanej Światową Stolicą Innowacji. To największe na świecie targi branży technologii mobilnych na której spotykają się prezesi i dyrektorzy największych firm z sektora, producenci sprzętu i dostawcy z całego świata.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 »