Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A.
Ogłoszenie wstępne o zamiarze zbycia prawa użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej zlokalizowanej przy ul. Rzepakowej w Krakowie

Ogłoszenie wstępne o zamiarze zbycia prawa użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej zlokalizowanej przy ul. Rzepakowej w Krakowie

Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A., działając jako pośrednik w obrocie nieruchomościami, informuje o zamiarze zbycia prawa użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej zlokalizowanej w Krakowie przy ul. Rzepakowej o powierzchni 3715 m2.

Lokalizacja

Nieruchomość niezabudowana, składająca się z działki o numerze ewidencyjnym 106, położona w jednostce ewidencyjnej Nowa Huta, obręb 36, na południe od ul. Igołomskiej [dk79]. Nieruchomość oddalona jest o 6,7 km od węzła drogi ekspresowej S7 i o 13,2 km od autostrady A4, zlokalizowana ok. 3,1 km od pętli tramwajowej; ok. 9,2 km od centrum dzielnicy Nowa Huta (Plac Centralny im. Ronalda Reagana); ok. 16,2 km od Dworca Głównego PKP w Krakowie.

Opis i charakterystyka

Nieruchomość o płaskim ukształtowaniu terenu, niezabudowana, użytkowana rolniczo, w kształcie wydłużonego prostokąta. Działka jest uzbrojona w sieć wodociągową. W dalszym sąsiedztwie nieruchomości występują sieci: kanalizacyjna, elektroenergetyczna oraz gazowa – (bezpośrednio przy ul. Rzepakowej). W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości niezabudowane, użytkowane rolniczo, a w dalszej odległości także zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz zabudowa handlowo-usługowa.

Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - NOWA HUTA PRZYSZŁOŚCI - IGOŁOMSKA POŁUDNIE w terenie oznaczonym w planie symbolem R.4 – tereny rolnicze.

Dodatkowe informacje

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy kierować pytania pod adres mailowy: nieruchomosci@knhp.com.pl lub telefonicznie: (+48) 727 432 104.