Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A.
Oferta sprzedaży nr 02/11/15: Hala Produkcyjno-Magazynowa

Oferta sprzedaży nr 02/11/15: Hala Produkcyjno-Magazynowa

Obszar strategiczny Kraków Nowa Huta Przyszłości zadanie nr 2 Park Naukowo Technologiczny Branice.

Lokalizacja

Obiekt znajduje się na działce nr 1/581 obręb nr 20 Nowa Huta o powierzchni 3,2613 ha. Teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowania Branice z przeznaczeniem na funkcję Parku Technologicznego i Przemysłu. Nieruchomość położona jest w północnej części zakładu produkcyjnego do którego prowadzą wewnętrzne drogi komunikacyjne łączące się bezpośrednio z ulicą Igołomską.

 


Istniejące media na działce 1/581

Woda

Energia Elektryczna (230V, 400V, moc 2,5MW)

Gaz ziemny

Tlen (ze zbiornika)

Internet

 

Wymiary

  • Długość całkowita: 174,68  m
  • Szerokość : 2x30m (szerokość gabarytowa 61,28m)
  • Wysokość całkowita: 18,5m
  • Wysokość średnia (pas dolny wiązów): 14,95m
  • Poziom główki szyny  estakady suwnic: 10m
  • Rozstaw podtorzy suwnic:  28m
  • Powierzchnia: 10 704 m2
  • Kubatura: 160 025m3

 

Opis techniczny

Hala jest obiektem konstrukcji stalowej  wsparty na słupach kratownicowych opartych na stopach żelbetowych, przykrytym dachem dwuspadowym wyłożonym prefabrykowanymi płytami  żelbetowymi uszczelnionymi papą. Budowla wewnątrz podzielona jest na dwie  nawy i wyposażona w 4 bramy wjazdowe dla pojazdów kołowych oraz 4 bramy dla pociągów z czego tylko dwa torowiska są czynne.

 

Komunikacja

Ulica Igołomska przy której zlokalizowana jest nieruchomość znajduje się obecnie w przebudowie, która doprowadzi do dwukrotnego zwiększenia przepustowości drogi. Dodatkowo budowa drogi ekspresowej S7 tzw. Nowohuckiej przyczyni się do doskonałego skomunikowania tego obszaru z autostradą A4. W projektach Biura Planowania Przestrzennego Urzędu Miasta Krakowa przewidziane jest bezpośrednio połączenie drogowe bezpośrednio z tego rejonu na południe przez rzekę Wisłę w stronę Niepołomic oraz A4 oraz doprowadzenie miejskiej linii tramwajowej. Dojazd do lokalizacji zapewnia również komunikacja miejska poprzez 7 linii autobusowych wraz z bezpośrednio zlokalizowanym przystankiem.

 

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt na biuro@knhp.com.pl

.

.