W dniach 9-11 listopada 2015 r., przedstawiciele Spółki wzięli udział w EU-China Business & Technology Cooperation Fair w Chengdu (Chińska Republika Ludowa). Wydarzenie zostało zorganizowane przez EU Project Innovation Centre w Chengdu przy wsparciu partnerów z UE, w tym między innymi PARP oraz Województwa Łódzkiego. W wydarzeniu wzięło udział 670 przedstawicieli przedsiębiorstw, organizacji zrzeszających przedsiębiorców i instytucji otoczenia biznesu z 14 krajów UE oraz Rosji, Turcji i Chin. Przedstawiciele Spółki wzięli udział zarówno w wydarzeniach o charakterze plenarnym oraz indywidualnych spotkaniach (B2B match making) z przedstawicielami podmiotów z Chin i innych państw. Pozwoliło to na nawiązanie relacji zarówno z przedsiębiorcami poszukującymi partnerów lub możliwości inwestycyjnych na terenie Unii Europejskiej, jak i podmiotami profesjonalnie kojarzącymi inwestorów chińskich z europejskimi podmiotami gospodarczymi.

Oprócz głównego wydarzenia odbywającego się w Chengdu (stolicy prowincji Syczuan), przedstawiciele Spółki wzięli udział w wizycie studyjnej w mieście Mianyang, w którym znajduje się: Mianyang Hi-Tech Industrial Development Zone. Jest to najprężniej rozwijająca się strefa wysokich technologii przemysłowych, ośrodek produkcji urządzeń elektronicznych oraz siedziba 18 instytutów badawczo-rozwojowych. W ramach wizyty w Mianyang przedstawiciele spółki wzięli również udział w wizycie w przedsiębiorstwie Sichuan Changhong Electric Co., Ltd., drugim co do wielkości w Chinach producentem elektroniki użytkowej. Podczas tego spotkania przedstawiciele przedsiębiorstwa zaprezentowali swoje dotychczasowe dokonania, jak również plany dalszej ekspansji obejmujące również Europę. Obecnie przedsiębiorstwo prowadzi dział R&D w Niemczech oraz posiada 2 zakłady produkcyjne w Czechach i Hiszpanii.
Podczas wizyty, przedstawiciele Spółki udzielili wywiadu dziennikowi „Stocknews Finance and Investments”, który został opublikowany w dniu 11 listopada 2015 roku (artykuł)