W dniach 5-7 października 2015 r. w Monachium, już po raz 18 odbyły się Międzynarodowe Targi Inwestycji i Nieruchomości Komercyjnych „EXPO REAL”. Projekt „Kraków – Nowa Huta Przyszłości” był w ich trakcie prezentowany na stoisku Gminy Miejskiej Kraków. W targach wziął udział dr Artur Paszko – Prezes Zarządu Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A., który odpowiadał na pytania zainteresowanych inwestowaniem w Nowej Hucie, a także odbył szereg spotkań z potencjalnymi partnerami.

Organizowane od 1998 r. targi „EXPO REAL” stały się najważniejszymi targami inwestycji i nieruchomości komercyjnych w Europie. Podmiotami obecnymi na „EXPO REAL” są: właściciele i pośrednicy w obrocie nieruchomościami; miasta i regiony ekonomiczne; deweloperzy i kierownicy projektów; konsultanci i agenci; architekci i planiści; firmy zarządzające nieruchomościami; korporacyjne agencje nieruchomości; menadżerowie do spraw rozwoju; fundusze inwestycyjne, banki i fundusze leasingowe; firmy ubezpieczeniowe; dziennikarze i przedstawiciele stowarzyszeń branżowych.

Na podkreślenie zasługuje bogaty, profesjonalny program towarzyszący targom w postaci licznych sympozjów, seminariów, paneli dyskusyjnych i prezentacji. Akredytację na Targi zgłasza corocznie ok. 1000 dziennikarzy z całego świata.