15 tysięcy uczestników ze 140 krajów, 8 tysięcy metrów powierzchni wystawowych, międzynarodowe inwestycje, spotkania biznesowe. Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A. brała udział w 7 edycji Międzynarodowych Targów „Annual Investment Meeting 2017” w Dubaju. Prezentowała nie tylko kluczowy dla miasta i województwa projekt „Kraków – Nowa Huta Przyszłości”, ale także potencjał gospodarczy Krakowa i Małopolski. Tematem przewodnim tegorocznej edycji targów były międzynarodowe inwestycje jako droga do konkurencyjności i rozwoju.
„Już dzisiaj wiemy, że dzięki udziałowi w tej imprezie pozyskaliśmy wyjątkowo cenną wiedzę dotyczącą oczekiwań inwestorów z rejonu Zatoki Perskiej, nawiązaliśmy wiele obiecujących kontaktów i zwyczajnie – sporo się nauczyliśmy”. Tymi słowami Artur Paszko, Prezes Zarządu Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A. podsumował targi.
Dla przedstawicieli Spółki był to bardzo intensywny czas. Przeprowadzili kilkadziesiąt rozmów  z inwestorami z całego świata, odbyli wiele spotkań B2B. Dlatego też projekt „Kraków – Nowa Huta Przyszłości” spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem. Odwiedzający stoisko inwestorzy byli pod wrażeniem Małopolski i Krakowa, jako miejsca atrakcyjnego gospodarczo i turystycznie.
Annual Investment Meeting to największe targi inwestycyjne na Bliskim Wschodzie. Gromadzą one inwestorów, liderów korporacyjnych, ekspertów i praktyków z całego świata, którzy spotykają się by omawiać aktualne trendy i nawiązywać wzajemne relacje.
Udział przedstawicieli Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A. w Targach AIM 2017 i prowadzone w związku z tym wydarzeniem działania promocyjne były współfinansowane przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Projektu „Power up your Business in Małopolska” (Regionalny Program Operacyjny Województwa Małopolskiego 2014-2020).