„Modern Business and R&D Services in Krakow and Małopolska”, „ICT sector in Krakow and Małopolska”, „Real Estate Market in Krakow and Małopolska”, „Labor Market and Human Resources in Krakow and Małopolska” – to cztery raporty wydane staraniem Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A. w związku z prowadzonymi przez nią działaniami promocyjnymi na arenie międzynarodowej.

„Modern Business and R&D Services in Krakow and Małopolska” – przedstawia charakterystykę ekonomiczno-społeczną Krakowa i Małopolski. Znajdziemy w nim również informacje dotyczące czynników, które skłaniają do inwestowania
zarówno w regionie, jak i jego stolicy. Z jego lektury dowiemy się także czym charakteryzuje się krakowski sektor usług dla biznesu i jak wygląda profil pracownika nowoczesnego centrum biznesu.

„ICT sector in Krakow and Małopolska” – zawiera charakterystykę przemysłu ICT w naszym regionie. Wskazuje na czynniki przyciągające inwestorów z tego sektora do Krakowa. Znalazły się w nim również podstawowe informacje o potencjale małopolskiego rynku pracy. Z jego lektury dowiemy się również na czym polega innowacyjność sektora ICT.

„Real Estate Market in Krakow and Małopolska” – prezentuje komercyjny rynek nieruchomości w wybranych miastach naszego regionu. Przedstawia, jak wygląda rynek inwestycji mieszkaniowych w poszczególnych dzielnicach Krakowa, w Tarnowie i Nowym Sączu oraz opisuje dane dotyczące rynku wtórnego. Znajdują się w nim również informacje o cenach domów jednorodzinnych i cenach działek budowlanych na obszarach podmiejskich.

„Labor Market and Human Resources in Krakow and Małopolska” – przedstawia charakterystykę rynku pracy w Krakowie i Małopolsce. Pokazuje, jak wygląda i na czym polega współpraca między uczelniami akademickimi a pracodawcami. Zawiera informacje dotyczące wynagrodzeń oraz benefitów pozapłacowych. Prezentuje również rodzaje kontraktów zawieranych między pracownikami a pracodawcami.

 

Real Estate Market in Krakow and Małopolska

Modern Business and R&D Services in Krakow and Małopolska

ICT sector in Krakow and Małopolska

Labor Market and Human Resources in Krakow and Małopolska