„Doing business in Małopolska” – to raport wydany staraniem Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A. w związku z prowadzonymi działaniami promocyjnymi na arenie międzynarodowej.

Raport przedstawia ogólną charakterystykę Małopolski. Prezentuje czynniki, które zachęcają do zagranicznych inwestycji w regionie. Opisuje zalety zakładania swoich przedsiębiorstw właśnie w Małopolsce. Dowiemy się z niego również jak rząd motywuje przedsiębiorców do inwestycji i jakie są korzyści inwestowania w regionie, oraz gdzie i jak zarejestrować swoją działalność.

Raport zawiera krótki opis wszystkich stref ekonomicznych, parków technologicznych, centrów wsparcia inwestora znajdujących się w tej części kraju. Prezentuje charakterystykę rynku pracy i lokalnego rynku nieruchomości. Zawiera także informacje dotyczące znajomości wśród małopolskich pracowników języków obcych, podstawowych zasad prowadzenia księgowości, funkcjonowania polskiej bankowości oraz obowiązującego w Polsce systemu bankowego. Raport zawiera także szereg przykładów firm, które dotychczas zdecydowały się zainwestować w Małopolsce.

Doing business in Małopolska