Targi HANNOVER MESSE USA to najważniejsze na świecie forum nowych technologii w przemyśle. Wydarzenie odbywa się pod hasłem przyśpieszenia transformacji przemysłowej oraz rozwoju automatyzacji. Podczas targów spotykają się najważniejsi producenci przemysłowi w Ameryce Północnej, którzy chcą rozwijać relacje i wzmacniać partnerstwa. Będziemy tam i my!

W ramach realizowanego przez nas projektu „Krakow Metropolitan Area for Business 2” przedstawiciele Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A. wezmą udział w tym wyjątkowym wydarzeniu targowym. Już w dniach 12-17 września 2022 roku, w Stanach Zjednoczonych, w Chicago będziemy prezentować potencjał gospodarczy Metropolii Krakowskiej oraz całej Małopolski. Delegacji przewodniczyć będzie Jerzy Muzyk, Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa ds. Zrównoważonego Rozwoju.

Celem wyjazdu jest prezentacja potencjału inwestycyjnego Metropolii Krakowskiej, w tym właśnie terenów objętych realizowanym przez nas projektem „Kraków-Nowa Huta Przyszłości”. Będziemy tam, gdzie prezentowane są wiodące na świecie technologie oraz obecni są liderzy branżowi, którzy uczestniczą  w transformacji przemysłu 4.0. Z odwiedzającymi targi będziemy spotykać się na stoisku wystawienniczym Krakow Metropolitan for Business (East Building, Poziom 3, nr 134149).

W ramach wydarzenia targowego przygotowaliśmy też publikację prezentującą potencjał małopolskich firm z branży nowoczesnych technologii i przemysłu oraz możliwości zainwestowania w Metropolii Krakowskiej. Będzie ona rozdysponowana podczas spotkań B2B, wśród potencjalnych inwestorów oraz gości odwiedzających stoisko w Chicago. Zachęcamy do zapoznania się z treścią tego opracowania branżowego, do pobrania poniżej.

Opracowanie można również pobrać pod adresem: kma4business.metropoliakrakowska.pl

 

Udział w HANNOVER MESSE USA 2022 współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach projektu „Krakow Metropolitan Area for Business 2” (Regionalny Program Operacyjny Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020), realizowanego przez Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A. w partnerstwie z Fundacją Małopolska Izba Samorządowa.