Czy wiesz, że Global Industrie to wiodące w Europie wydarzenie poświęcone szeroko pojętej kooperacji przemysłowej i sektorowi wysokich technologii? Najbliższa edycja targów odbędzie się w dniach 7-10 marca 2023 r. w Lyonie, we Francji.

 W ramach „Global Industrie” odbędą się 4 wydarzenia targowe:
  – MIDEST – Międzynarodowe Targi Kooperacji Przemysłowej
  – SMART INDUSTRIES – przemysł 4.0, nowoczesne technologie i automatyzacja przemysłowa, know-how
  – INDUSTRIE – technologie i wyposażenie przemysłowe
  – TOLEXPO – przemysł metalowy
„Global Industrie” to niewątpliwie czołowe wydarzenie poświęcone szeroko pojętej kooperacji przemysłowej. Wyróżnia je zdecydowanie nowoczesne podejście oraz ukierunkowane zarówno na przemysł przyszłości, jak i biznes międzynarodowy.

Metropolia Krakowska zaprasza do rozmów na stoisku targowym

W ramach projektu Krakow Metropolitan Area for Business 2” przedstawiciele Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A. wezmą udział w tym technologicznym wydarzeniu targowym. Na stoisku wystawienniczym (nr 5C150, umieszczonym w Hali 5 „Regions and Countries”) będą prezentować zachęty i tereny inwestycyjne Krakowskiego Obszaru Funkcjonalnego. Uczestnicy targów poznają potencjał eksportowy małopolskich firm, dowiedzą się również jakie możliwości rozwoju inwestycji technologicznych oferuje Małopolska. Udział w targach  „Global Industrie” współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach projektu „Krakow Metropolitan Area for Business 2” (Regionalny Program Operacyjny Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020), realizowanego przez Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A. w partnerstwie z Fundacją Małopolska Izba Samorządowa.
Podczas targów będzie dystrybuowana też dedykowana publikacja, na rynek francuski. Zawiera ona kompleksowe informacje gospodarcze o Metropolii Krakowskiej oraz prezentuje lokalne firmy z branż przemysłowych i technologicznych. Zachęcamy do zapoznania się z treścią tego opracowania branżowego (dostępnego w angielskiej wersji językowej), do pobrania poniżej.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu organizuje stoisko dla polskich firm

Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH) organizuje na targach „Global Industrie” specjalne stoisko promocyjne dla polskich, w tym małopolskich firm z takich sektorów jak: cyfryzacja, automatyzacja i robotyzacja produkcji, advanced i green manufacturing, usługi i produkty dla produkcji przemysłu 4.0, innowacyjne metody kontroli jakości, fotonika, druk 3D. Sektory te są związane bezpośrednio z Małopolskimi Inteligentnymi Specjalizacjami.
Dzięki obecności na stoisku PAIH firmy będą mieć możliwość:
– zaprezentowania autorskich produktów i usług
– wykorzystania wspólnej przestrzeni stoiska do spotkań z kontrahentami
– skorzystania z merytorycznego i językowego wsparcia ekspertów Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Paryżu.
Udział w targach jest bezpłatny. Koszty logistyczne, tj. spedycji towarów i materiałów reklamowych, transportu, ubezpieczenia osób i produktów, noclegu, wyżywienia itp. pokrywa przedsiębiorca. PAIH przyjmuje zgłoszenia za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 20 lutego 2023 r. Więcej informacji na stronie PAIH.

KMA4Business